fallback

Блог BusSystem

Новини Міністерства транспорту України від 23.11.2018

Опубликовано: 28.01.2019

office-1828124_1280

П Р О Т О К О Л № 139

засідання Комісії для розгляду звернень перевізників та прийняття рішень про відкриття, закриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування

23.11.2018 м. Київ

Присутні члени Комісії для розгляду звернень перевізників та прийняття рішень про відкриття, закриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування (далі – Комісія) у складі: голови Комісії – Кубальської-Колтунович С. С. та членів комісії: Дубаса Р. І., Хмарського С. Г., Лущая Ю. В., Главацького П. В., Димкаря В. Р., Геги Ю. П., Климпуша О. Д. та Дробот Ю. С.

Порядок денний:

1. Про вступне слово голови Комісії Кубальської-Колтунович С. С.;

2. Про доповідь голови Комісії Кубальської-Колтунович С. С. за матеріалами звернень, поданих на розгляд Комісії.

Питання 1. СЛУХАЛИ: Кубальську-Колтунович С. С., яка представила усіх членів Комісії згідно з наказом Міністерства інфраструктури України від 15.09.2015 № 365 «Про затвердження складу Комісії для розгляду звернень перевізників та прийняття рішень про відкриття, закриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування» (у редакції наказу Міністерства інфраструктури України від 19.10.2018 № 482) і зазначила, що засідання проводиться відповідно до наказу Міністерства транспорту України від 09.02.2004 № 75 «Про затвердження Порядку організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.06.2004 за № 759/9358 (далі – Порядок).

Питання 2.

1. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ПП «АВТОЕКСПРЕС-ДНІПРО», який здійснює перевезення з паритетним партнером – російським перевізником ИП Лазебный Я. М. про продовження дії дозволу та внесення змін щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту ДНІПРО – РОСТОВ-НА-ДОНУ в частині розкладу руху та схеми маршруту. По пункту 1 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: продовжити дію дозволу строком на п’ять років та внести зміни щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту ДНІПРО – РОСТОВ-НА-ДОНУ в частині розкладу руху та схеми маршруту та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 1).

2. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ПП «АВТОЕКСПРЕС-ДНІПРО», який здійснює перевезення з паритетним партнером – російським перевізником ИП Лазебный Я. М. про продовження дії дозволу та внесення змін щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту ДНІПРО – КРАСНОДАР в частині схеми маршруту. По пункту 2 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: продовжити дію дозволу строком на п’ять років та внести зміни щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту ДНІПРО – КРАСНОДАР в частині схеми маршруту та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 2).

3. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТОВ «БАССИСЛАЙН», який здійснює перевезення з паритетним партнером – російським перевізником ООО «СКАЙЛАЙН» про внесення змін щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту КИЇВ – САНКТ-ПЕТЕРБУРГ в частині схеми маршруту, що здійснюється в межах дії наданого дозволу до 06.05.2021. По пункту 3 питання 2 Порядку денного голосували: ЗА: Кубальська-Колтунович С. С., Дубас Р. І., Гега Ю. П., Димкар В. Р., Главацький П. В., Дробот Ю. С. ПРОТИ: Хмарський С. Г., Лущай Ю. В., Климпуш О. Д.; УТРИМАЛИСЬ: 0.

ВИРІШИЛИ: внести зміни щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту КИЇВ – САНКТ-ПЕТЕРБУРГ в частині схеми маршруту та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 3).

4. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТОВ «БАССИСЛАЙН», який здійснює перевезення з паритетним партнером – російським перевізником ООО «БАССИСЛАЙН» про внесення змін щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ – МОСКВА в частині розкладі руху та схеми маршруту, що здійснюється в межах дії наданого дозволу до 06.05.2021. По пункту 4 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: відхилити заяву перевізника ТОВ «БАССИСЛАЙН» про внесення змін щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ – МОСКВА в частині розкладі руху та схеми маршруту на підставі абзацу другого підпункту 3.1.4 пункту 3.1 глави 3 Порядку.

5. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТОВ «АВТОКОМБІНАТ-1», який здійснює перевезення з паритетним партнером – російським перевізником ООО «АВТОКОМБИНАТ» про продовження дії дозволу щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЧЕРНІВЦІ – МОСКВА. По пункту 5 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: продовжити дію дозволу строком на п’ять років щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЧЕРНІВЦІ – МОСКВА та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 5).

6. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ПП «МІДАС», який здійснює перевезення без паритету, про продовження дії дозволу та внесення змін щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту БЕРДЯНСЬК – МОСКВА в частині перевізника, а саме, доповнення російським паритетним партнером ИП Кулик В. В. По пункту 6 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: продовжити дію дозволу строком на п’ять років та внести зміни щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту БЕРДЯНСЬК – МОСКВА в частині перевізника, а саме, доповнення російським паритетним партнером ИП Кулик В. В. та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 6).

7. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ФОП Мустачко В. М., який здійснює перевезення без паритету, про продовження дії дозволу та внесення змін щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту СКАДОВСЬК – МОСКВА в частині перевізника, а саме, доповнення російським паритетним партнером ООО «Транс-Вей». По пункту 7 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: продовжити дію дозволу строком на п’ять років та внести зміни щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту СКАДОВСЬК – МОСКВА в частині перевізника, а саме, доповнення російським паритетним партнером ООО «Транс-Вей» та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 7).

8. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТОВ «НВП «НЕП-ХХ1», який здійснює перевезення без паритету, про внесення змін щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту КИЇВ – ВОРОНІЖ в частині перевізника, а саме, доповнення російським паритетним партнером ИП Чудаков В. В., що здійснюється в межах дії наданого дозволу до 19.12.2021 По пункту 8 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: внести зміни щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту КИЇВ – ВОРОНІЖ в частині перевізника, а саме, доповнення російським паритетним партнером ИП Чудаков В. В. та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 8).

9. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТОВ «ЄВРО ТРАНС АВТОКОМ», який здійснює перевезення без паритету, про внесення змін щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЖИТОМИР – МОСКВА в частині розкладу руху та перевізника, а саме, доповнення російським паритетним партнером ООО «МИТРАНС», що здійснюється в межах дії наданого дозволу до 09.10.2020. По пункту 9 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: внести зміни щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЖИТОМИР – МОСКВА в частині розкладу руху та перевізника, а саме, доповнення російським паритетним партнером ООО «МИТРАНС» та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 9).

10. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТОВ «ЄВРО ТРАНС АВТОКОМ», який здійснює перевезення без паритету, про внесення змін щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЛИСИЧАНСЬК – МОСКВА в частині розкладу руху та перевізника, а саме, доповнення російським паритетним партнером ООО «МИТРАНС», що здійснюється в межах дії наданого дозволу до 07.02.2021. По пункту 10 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: внести зміни щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЛИСИЧАНСЬК – МОСКВА в частині розкладу руху та перевізника, а саме, доповнення російським паритетним партнером ООО «МИТРАНС» та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 10).

11. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТОВ «НВП «НЕП-ХХ1», який здійснює перевезення без паритету, про продовження дії дозволу та внесення змін щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту КИЇВ – ЛИПЕЦЬК в частині розкладу руху та перевізника, а саме, доповнення російським паритетним партнером ИП Чудаков В. В. По пункту 11 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: продовжити дію дозволу строком на п’ять років та внести зміни щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту КИЇВ – ЛИПЕЦЬК в частині розкладу руху та перевізника, а саме, доповнення російським паритетним партнером ИП Чудаков В. В. та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 11).

12. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ФОП Налюшній І. О., який здійснює перевезення з паритетним партнером – російським перевізником ООО «Транс Сервис» про продовження дії дозволу щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту БЕРДЯНСЬК – РОСТОВ-НА-ДОНУ. По пункту 12 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: продовжити дію дозволу строком на п’ять років щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту БЕРДЯНСЬК – РОСТОВ-НА-ДОНУ та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 12).

13. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТОВ «Чугуївське автотранспортне підприємство-16350», який здійснює перевезення з паритетним партнером – російським перевізником ООО «Ростовская Транспортная Компания» про продовження дії дозволу щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту ХАРКІВ – РОСТОВ-НА-ДОНУ. По пункту 13 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: продовжити дію дозволу строком на п’ять років щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту ХАРКІВ – РОСТОВ-НА-ДОНУ та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 13).

14. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяви перевізників ТОВ «АВТО-ОВІ» та СУПТ ТОВ «Шериф Тур LTD» про продовження дії дозволу та внесення змін щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту КИЇВ – МАХАЧКАЛА, перевезення по якому здійснюють український перевізник СУПТ ТОВ «Шериф Тур LTD» та його паритетний партнер – російський перевізник ООО «Глобал Тур». Зміни стосуються розкладу руху та перевізника, а саме, заміни українського перевізника СУПТ ТОВ «Шериф Тур LTD» на ТОВ «АВТО-ОВІ». По пункту 14 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно. 

ВИРІШИЛИ: продовжити дію дозволу строком на п’ять років та внести зміни щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту КИЇВ – МАХАЧКАЛА в частині розкладу руху та перевізника, а саме, заміни українського перевізника СУПТ ТОВ «Шериф Тур LTD» на ТОВ «АВТО-ОВІ» та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 14)

Теги: Новини, Міністерства транспорту, України
Просмотров: 323