fallback

Блог BusSystem

Новини Міністерства транспорту України від 25.01.2019

Опубликовано: 12.02.2019

shaking-hands-3091906_1280

П Р О Т О К О Л № 144

засідання Комісії для розгляду звернень перевізників та прийняття рішень про відкриття, закриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування

25.01.2019 м. Київ

Присутні члени Комісії для розгляду звернень перевізників та прийняття рішень про відкриття, закриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування (далі – Комісія) у складі: голови Комісії – Кубальської-Колтунович С. С. та членів комісії: Дубаса Р. І., Главацького П. В., Геги Ю. П., Корженівської І. Є. та Дробот Ю. С.

Порядок денний:

1. Про вступне слово голови Комісії Кубальської-Колтунович С. С.;

2. Про доповідь голови Комісії Кубальської-Колтунович С. С. за матеріалами звернень, поданих на розгляд Комісії.

Питання 1.

СЛУХАЛИ: Кубальську-Колтунович С. С., яка представила усіх членів Комісії згідно з наказом Міністерства інфраструктури України від 15.09.2015 № 365 «Про затвердження складу Комісії для розгляду звернень перевізників та прийняття рішень про відкриття, закриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування» (із змінами) і зазначила, що засідання проводиться відповідно до наказу Міністерства транспорту України від 09.02.2004 № 75 «Про затвердження Порядку організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.06.2004 за № 759/9358 (далі – Порядок).

Питання 2.

1. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТОВ «ОДРІ», який здійснює перевезення з паритетним партнером – польським перевізником AD Euro-Trans Biuro Podrozy Andrzej Depta про продовження терміну дії дозволу та внесення змін щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ – КОЛОБЖЕГ в частині розкладу руху та схеми маршруту. По пункту 1 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: внести зміни щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ – КОЛОБЖЕГ в частині розкладу руху та схеми маршруту, продовжити дію дозволу строком на п’ять років та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 1).

2. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ФОП Конончук В. В., який здійснює перевезення з паритетним партнером – польським перевізником EXPERT BUS Piotr Kapeluszny про внесення змін щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту ТЕРНОПІЛЬ – ВАРШАВА в частині розкладу руху, що здійснюється в межах дії наданого дозволу до 03.12.2022. По пункту 2 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: внести зміни щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту ТЕРНОПІЛЬ – ВАРШАВА в частині розкладу руху та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 2).

3. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ФОП Газір-Базан С. Д., який здійснює перевезення з паритетним партнером – молдовським перевізником s.r.l. «Beschi Trans» про продовження дії дозволу та внесення змін щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту ПРИМОРСЬКЕ – КИШИНІВ в частині перевізника, а саме, виключення молдовського паритетного партнера s.r.l. «Beschi Trans». По пункту 3 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: внести зміни щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту ПРИМОРСЬКЕ – КИШИНІВ в частині перевізника, а саме, виключення молдовського паритетного партнера s.r.l. «Beschi Trans», продовжити дію дозволу строком на п’ять років та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 3).

4. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника АТ «Ужгородське АТП-12107», який здійснює перевезення з паритетним партнером – чеським перевізником Nobless Line s.r.o. про продовження дії дозволу та внесення змін щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту УЖГОРОД – ПРАГА в частині розкладу руху та схеми маршруту, а саме, зміни пункту відправлення з м. УЖГОРОД на м. ТЯЧІВ. По пункту 4 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: відхилити заяву перевізника АТ «Ужгородське АТП-12107» про продовження дії дозволу та внесення змін щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту УЖГОРОД – ПРАГА в частині розкладу руху та схеми маршруту, а саме, зміни пункту відправлення з м. УЖГОРОД на м. ТЯЧІВ на підставі абзаців п’ятого та восьмого підпункту 3.1.4 пункту 3.1 та абзацу другого підпункту 3.4.8 пункту 3.4 глави 3 Порядку.

5. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяви перевізників ТОВ «АВТО-ЕКСПРЕС» та ТОВ «Турист», які здійснюють перевезення з паритетним партнером – білоруським перевізником СОДО «Визит-Тур» про продовження терміну дії дозволу та внесення змін щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту МАРІУПОЛЬ – МІНСЬК в частині розкладу руху. По пункту 5 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: внести зміни щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту МАРІУПОЛЬ – МІНСЬК в частині розкладу руху, продовжити дію дозволу строком на п’ять років та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 4).

6. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяви перевізників ТОВ «Українські лінії» та ТОВ «ААЗ Трейдінг Автолюкс», які здійснюють перевезення з паритетними партнерами – латвійським перевізником SIA «Norma-A», польським перевізником Ecolines Polska Sp.z.o.o. та литовським перевізником UAB "TRANSINESTA" про продовження терміну дії дозволу та внесення змін щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту ОДЕСА – РИГА в частині схеми маршруту. По пункту 6 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: внести зміни щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту ОДЕСА – РИГА в частині схеми маршруту, продовжити дію дозволу строком на п’ять років та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 5).

7. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТОВ «Українські лінії», який здійснює перевезення з паритетним партнером – білоруським перевізником ТУП «Автобус-Тур» про продовження терміну дії дозволу та внесення змін щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту ТРУСКАВЕЦЬ – МІНСЬК в частині розкладу руху схеми маршруту. По пункту 7 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: внести зміни щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту ТРУСКАВЕЦЬ – МІНСЬК в частині розкладу руху схеми маршруту, продовжити дію дозволу строком на п’ять років та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 6).

8. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТОВ «Турист», який здійснює перевезення з паритетним партнером – литовським перевізником UAB Vilneda про продовження терміну дії дозволу та внесення змін щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту ОДЕСА – ВІЛЬНЮС в частині розкладу руху. По пункту 8 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно. 

ВИРІШИЛИ: внести зміни щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту ОДЕСА – ВІЛЬНЮС в частині розкладу руху, продовжити дію дозволу строком на п’ять років та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 7).

9. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяви перевізників ПП «Автотранзит» та ТОВ «Турист», які здійснюють перевезення з паритетним партнером – білоруським перевізником СОДО «Визит-Тур» про продовження терміну дії дозволу та внесення змін щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту ХАРКІВ – МІНСЬК в частині розкладу руху. По пункту 9 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: внести зміни щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту ХАРКІВ – МІНСЬК в частині розкладу руху, продовжити дію дозволу строком на п’ять років та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 8).

10. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ФОП Ільєва Т. М., який здійснює перевезення з паритетним партнером – молдовським перевізником S.A. «Baza de Transport Auto-24» про внесення змін щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту БОЛГРАД – ТАРАКЛІЯ в частині перевізника, а саме, виключення молдовського паритетного партнера S.A. «Baza de Transport Auto-24», що здійснюється в межах дії наданого дозволу до 05.09.2021. По пункту 10 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: внести зміни щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту БОЛГРАД – ТАРАКЛІЯ в частині перевізника, а саме, виключення молдовського паритетного партнера S.A. «Baza de Transport Auto-24» та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 9).

11. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ФОП Ільєва Т. М., який здійснює перевезення з паритетним партнером – молдовським перевізником S.A. «Baza de Transport Auto-24» про внесення змін щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту БОЛГРАД – ЧАДР-ЛУНГА в частині перевізника, а саме, виключення молдовського паритетного партнера S.A. «Baza de Transport Auto24», що здійснюється в межах дії наданого дозволу до 05.09.2023. По пункту 11 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: внести зміни щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту БОЛГРАД – ЧАДР-ЛУНГА в частині перевізника, а саме, виключення молдовського паритетного партнера S.A. «Baza de Transport Auto-24» та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 10).

12. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТОВ «Турист», який здійснює перевезення з паритетним партнером – білоруським перевізником СОДО «Визит-Тур» про продовження терміну дії дозволу та внесення змін щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту ОДЕСА – МІНСЬК в частині розкладу руху. По пункту 12 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно. 

ВИРІШИЛИ: внести зміни щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту ОДЕСА – МІНСЬК в частині розкладу руху, продовжити дію дозволу строком на п’ять років та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 11).

13. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ФОП Ліхошерст С. І., який здійснює перевезення з паритетним партнером – польським перевізником EWE-Trans Sp. z o. o. про внесення змін щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту МАРІУПОЛЬ – КРАКІВ в частині розкладу руху, схеми маршруту, а саме, заміни пункту прибуття з м. КРАКІВ на м. ВАЛБЖИХ, та перевізника, а саме, заміни польського паритетного партнера EWE-Trans Sp. z o. o. на DND GROUP Sp. z o. o. що здійснюється в межах дії наданого дозволу до 14.08.2021. По пункту 13 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: внести зміни щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту МАРІУПОЛЬ – КРАКІВ в частині розкладу руху, схеми маршруту, а саме, заміни пункту прибуття з м. КРАКІВ на м. ВАЛБЖИХ, та перевізника, а саме, заміни польського паритетного партнера EWE-Trans Sp. z o. o. на DND GROUP Sp. z o. o. та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 12).

14. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника КП «Київпастранс», який здійснює перевезення з паритетними партнерами – польським перевізником Biuro Jordan та чеським перевізником Musil Tour spol. s.r.o. про продовження дії дозволу та внесення змін щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту КИЇВ – ПРАГА в частині розкладу руху та перевізника, а саме, заміни польського паритетного партнера Biuro Jordan на East West Help Desk Sp. z o. o. та чеського паритетного партнера Musil Tour spol. s.r.o. на INFOBUS s.r.o. По пункту 14 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: внести зміни щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту КИЇВ – ПРАГА в частині розкладу руху та перевізника, а саме, заміни польського паритетного партнера Biuro Jordan на East West Help Desk Sp. z o. o. та чеського паритетного партнера Musil Tour spol. s.r.o. на INFOBUS s.r.o., продовжити дію дозволу строком на п’ять років та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 13).

15. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТДВ «АТП 10706» щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЛУЦЬК – МАЛОРИТА для здійснення перевезень з паритетним партнером – білоруським перевізником ОАО «Брестоблавтотранс» филиал «Автомобильный парк № 16 г. Кобрина». По пункту 15 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: відкрити регулярний міжнародний автомобільний маршрут ЛУЦЬК – МАЛОРИТА та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 14).

16. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТОВ «Автоекспрес» щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ВИЛКОВЕ – ГОМЕЛЬ для здійснення перевезень з паритетним партнером – білоруським перевізником ОАО «Гомельоблавтотранс» филиал «Автобусный парк № 1». По пункту 16 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: відкрити регулярний міжнародний автомобільний маршрут ВИЛКОВЕ – ГОМЕЛЬ та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 15).

17. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТОВ «Автоекспрес» щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЗАТОКА – ГОМЕЛЬ для здійснення перевезень з паритетним партнером – білоруським перевізником ООО «ФИДИ Экспресс». По пункту 17 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: відкрити регулярний міжнародний автомобільний маршрут ЗАТОКА – ГОМЕЛЬ та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 16).

18. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ФОП Бринцов С. В. щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ХАРКІВ – ГДИНЯ для здійснення перевезень з паритетним партнером – польським перевізником AGAT B.U.H. По пункту 18 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: відкрити регулярний міжнародний автомобільний маршрут ХАРКІВ – ГДИНЯ та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 17).

19. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ПП «Легенда-Транс» щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЛЬВІВ – ФАРО для здійснення перевезень з паритетним партнером – португальським перевізником Prodigio Boemio, Lda. По пункту 19 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: відкрити регулярний міжнародний автомобільний маршрут ЛЬВІВ – ФАРО та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 18).

20. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ПрАТ «Тернопільське автотранспортне підприємство 16127» щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ХАРКІВ – ПОЗНАНЬ для здійснення перевезень з паритетним партнером – польським перевізником J.A.M. Sp. z o. o. По пункту 20 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: відкрити регулярний міжнародний автомобільний маршрут ХАРКІВ – ПОЗНАНЬ та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 19).

21. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ПрАТ «Тернопільське автотранспортне підприємство 16127» щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ХЕРСОН – ВРОЦЛАВ для здійснення перевезень з паритетним партнером – польським перевізником J.A.M. Sp. z o. o. По пункту 21 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно. 

ВИРІШИЛИ: відкрити регулярний міжнародний автомобільний маршрут ХЕРСОН – ВРОЦЛАВ та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 20).

22. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяви перевізників ТОВ «Каховське АТП-16506» та ТОВ «АЙ ТРАВЕЛ БУС» щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту КАХОВКА – КОСТШИН НАД ОДРОЮ для здійснення перевезень з паритетним партнером – польським перевізником I TRAVEL BUS Sp. z o. o. По пункту 22 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: відкрити регулярний міжнародний автомобільний маршрут КАХОВКА – КОСТШИН НАД ОДРОЮ та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 21).

23. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяви перевізників ФОП Харкавий В. І. та ПП «АТП Поділля-Тур» щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ХЕРСОН – ГДИНЯ для здійснення перевезень з паритетним партнером – польським перевізником LUX-REISEN BIS Sp. z o. o. По пункту 23 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: відкрити регулярний міжнародний автомобільний маршрут ХЕРСОН – ГДИНЯ та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 22).

24. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяви перевізників ФОП Зорін Ю. Є. та ТОВ «ТК «СВ-ТРАНС ПЛЮС» щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту СЄВЄРОДОНЕЦЬК – ГДИНЯ для здійснення перевезень з паритетним партнером – польським перевізником SV TRANS Sp. z o. o. По пункту 24 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: відхилити заяви перевізників ФОП Зорін Ю. Є. та ТОВ «ТК «СВТРАНС ПЛЮС» про відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту СЄВЄРОДОНЕЦЬК – ГДИНЯ на підставі абзацу другого підпункту 3.1.4 пункту 3.1 глави 3 Порядку.

25. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТОВ «ВЕГА-РАЙЗЕН» щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту КИЇВ – ПЕРЕМИШЛЬ для здійснення перевезень з паритетним партнером – польським перевізником ESKANA BUS Sp. z o. o. По пункту 25 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: відкрити регулярний міжнародний автомобільний маршрут КИЇВ – ПЕРЕМИШЛЬ та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 23).

26. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТОВ «ВЕГА-РАЙЗЕН» щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЗАЛІЗНИЙ ПОРТ – МІНСЬК для здійснення перевезень з паритетним партнером – білоруським перевізником ОАО «Гомельоблавтотранс» филиал «Автобусный парк № 2». По пункту 26 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно. 

ВИРІШИЛИ: відкрити регулярний міжнародний автомобільний маршрут ЗАЛІЗНИЙ ПОРТ – МІНСЬК та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 24).

 

Теги: Новини, Міністерства транспорту, України
Просмотров: 218