fallback

Блог BusSystem

Новини Міністерства транспорту України від 27.07.2018

Опубликовано: 28.01.2019

press-conference-1166343_1280

П Р О Т О К О Л № 129

засідання Комісії для розгляду звернень перевізників та прийняття рішень про відкриття, закриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування

27.07.2018 м. Київ

Присутні члени Комісії для розгляду звернень перевізників та прийняття рішень про відкриття, закриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування (далі – Комісія) у складі: голови Комісії – Кубальської-Колтунович С. С. та членів комісії: Дубаса Р. І., Корженівської І. Є., Тришкалюк І. М., Главацького П. В., Лущая Ю. В.

Порядок денний:

1. Про вступне слово голови Комісії Кубальської-Колтунович С. С.

2. Про доповідь голови Комісії Кубальської-Колтунович С. С. за матеріалами звернень, поданих на розгляд Комісії.

Питання 1.

СЛУХАЛИ: Кубальську-Колтунович С. С., яка представила усіх членів Комісії згідно з наказом Міністерства інфраструктури України від 15.09.2015 № 365 «Про затвердження складу Комісії для розгляду звернень перевізників та прийняття рішень про відкриття, закриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування» (у редакції наказу Міністерства інфраструктури України від 06.02.2018 № 46) і зазначила, що засідання проводиться відповідно до наказу Міністерства транспорту України від 09.02.2004 № 75 «Про затвердження Порядку організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.06.2004 за № 759/9358 (далі – Порядок).

Питання 2.

1. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ФОП Мазуленко В. М. з паритетним партнером – російським перевізником ООО "Автокомбинат № 45" про продовження дії дозволу та внесення змін до функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту ВІННИЦЯ – МОСКВА в частині зміни розкладу руху та схеми маршруту. По пункту 1 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: внести зміни до функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту ВІННИЦЯ– МОСКВА в частині зміни розкладу руху і схеми маршруту, продовжити дію дозволу строком на 5 років та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 1).

2. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТОВ "НВП "НЕП-ХХ1", що здійснює перевезення без паритету, про внесення змін до функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту КИЇВ – ЛИПЕЦЬК в частині зміни розкладу руху, що здійснюється в межах дії наданого дозволу до 07.08.2019. По пункту 2 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: внести зміни до функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту КИЇВ – ЛИПЕЦЬК в частині зміни розкладу руху та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 2).

3. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ФОП Шапран С. М. з паритетним партнером – російським перевізником ООО "Транс-Вей" про продовження дії дозволу та внесення змін до функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту ТОРЕЦЬК– МОСКВА в частині зміни розкладу руху та схеми маршруту. По пункту 3 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: внести зміни до функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту ТОРЕЦЬК– МОСКВА в частині зміни розкладу руху і схеми маршруту, продовжити дію дозволу строком на 5 років та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 3).

4. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ФОП Козловський П. В. з паритетним партнером – російським перевізником ИП Дробышев В. В. про внесення змін до функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту МИКОЛАЇВ – МОСКВА в частині зміни розкладу руху та схеми маршруту, що здійснюється в межах дії наданого дозволу до 09.07.2020. По пункту 4 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: внести зміни до функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту МИКОЛАЇВ – МОСКВА в частині зміни розкладу руху, схеми маршруту та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 4).

5. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ПП "АВТОЕКСПРЕС-ДНІПРО" з паритетним партнером – російським перевізником ИП Лазебный Я. М. про продовження дії дозволу функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту ДНІПРО – КРАСНОДАР. По пункту 5 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: відхилити заяву перевізника ПП "АВТОЕКСПРЕС-ДНІПРО" щодо продовження дії дозволу функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту ДНІПРО – КРАСНОДАР на підставі абзацу другого підпункту 3.4.8 пункту 3.4 глави 3 Порядку.

6. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТОВ "АВТОТРАНС" щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту КИЇВ – САНКТ-ПЕТЕРБУРГ для здійснення перевезень без паритету. По пункту 6 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно. 

ВИРІШИЛИ: відхилити заяву перевізника ТОВ "АВТОТРАНС" щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту КИЇВ – САНКТ-ПЕТЕРБУРГ на підставі абзацу другого підпункту 3.1.4 пункту 3.1 глави 3 Порядку

Теги: Новини, Міністерства транспорту, України
Просмотров: 262