fallback

Блог BusSystem

Новини Міністерства транспорту України від 24.04.2019

Опубликовано: 09.05.2019

iocenters-2673316_1280

П Р О Т О К О Л № 152

засідання Комісії для розгляду звернень перевізників та прийняття рішень про відкриття, закриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування

24.04.2019 м. Київ

Присутні члени Комісії для розгляду звернень перевізників та прийняття рішень про відкриття, закриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування (далі – Комісія) у складі: голови Комісії – Кубальської-Колтунович С. С. та членів комісії: Дробот Ю. С., Лущая Ю. В., Хмарського С. Г., Климпуша О. Д., Корженівської І. Є., Главацького П. В., Дубаса Р. І. та Геги Ю. П.

Порядок денний:

1. Про вступне слово голови Комісії Кубальської-Колтунович С. С.;

2. Про доповідь голови Комісії Кубальської-Колтунович С. С. за матеріалами звернень, поданих на розгляд Комісії.

Питання 1. СЛУХАЛИ: Кубальську-Колтунович С. С., яка представила усіх членів Комісії згідно з наказом Міністерства інфраструктури України від 15.09.2015 № 365 "Про затвердження складу Комісії для розгляду звернень перевізників та прийняття рішень про відкриття, закриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування" (із змінами) і зазначила, що засідання проводиться відповідно до наказу Міністерства транспорту України від 09.02.2004 № 75 "Про затвердження Порядку організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.06.2004 за № 759/9358 (далі – Порядок).

Питання 2.

1. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяви перевізників ТОВ "АВТОТРАНС ПОДІЛЛЯ", ТОВ "ЛЮКС-РЕЙЗЕН", ФОП Дуда В. В., та ФОП Зелінський А. В. про продовження дії дозволу та внесення змін щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ – ЛОДЗЬ, перевезення по якому здійснюють українські перевізники ТОВ "АВТОТРАНС ПОДІЛЛЯ", ТОВ "ЛЮКС-РЕЙЗЕН", ФОП Дуда В. В., та ПП "АТП Поділля-Тур" з паритетними партнерами – польськими перевізниками FARA INTERPRISE Sp. z o. o. та LUX-REISEN Sp. z o. o. в частині перевізника, а саме, заміни українського перевізника ПП "АТП Поділля-Тур" на ФОП Зелінський А. В. та виключення польського перевізника FARA INTERPRISE Sp. z o. o. По пункту 1 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: внести зміни щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ – ЛОДЗЬ в частині перевізника, а саме, заміни українського перевізника ПП "АТП Поділля-Тур" на ФОП Зелінський А. В. та виключення польського перевізника FARA INTERPRISE Sp. z o. o., продовжити дію дозволу строком на 5 років та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 1).

2. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяви перевізників ПП Опирук П. В. та ТОВ "П-Транс" про продовження дії дозволу та внесення змін щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту КОСІВ – ПОЗНАНЬ, перевезення по якому здійснюють українські перевізники ПП Опирук П. В. та ТОВ "П-Транс" з паритетним партнером – польським перевізником P-Trans Sp. z o. o. в частині розкладу руху та схеми маршруту, а саме, заміни пункту прибуття з ПОЗНАНІ на ЩЕЦИН. По пункту 2 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: внести зміни щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту КОСІВ – ПОЗНАНЬ в частині розкладу руху та схеми маршруту, а саме, заміни пункту прибуття з ПОЗНАНІ на ЩЕЦИН, продовжити дію дозволу строком на 5 років та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 2).

3. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяви перевізників ТОВ "Українські лінії" та ТОВ "ААЗ Трейдінг-Автолюкс" про внесення змін щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту ОДЕСА – ГДАНСЬК, перевезення по якому здійснюють український перевізник ТОВ "Українські лінії" з паритетним партнером – польським перевізником Ecolines Polska Sp. z o. o. в частині розкладу руху, схеми маршруту, а саме, заміни пункту відправлення з ОДЕСИ на ХЕРСОН та перевізника, а саме, доповнення українським перевізником ТОВ "ААЗ Трейдінг-Автолюкс", що здійснюється в межах дії наданого дозволу до 11.02.2023. По пункту 3 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно. 

ВИРІШИЛИ: внести зміни щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту ОДЕСА – ГДАНСЬК в частині розкладу руху, схеми маршруту, а саме, заміни пункту відправлення з ОДЕСИ на ХЕРСОН та перевізника, а саме, доповнення українським перевізником ТОВ "ААЗ Трейдінг-Автолюкс" та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 3).

4. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяви перевізників ТОВ "Українські лінії" та ТОВ "ААЗ Трейдінг-Автолюкс" про внесення змін щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту ОДЕСА – ПЛОЦЬК, перевезення по якому здійснюють українські перевізники ТОВ "Українські лінії" та ТОВ "ААЗ Трейдінг-Автолюкс" з паритетним партнером – польським перевізником Ecolines Polska Sp. z o. o. в частині розкладу руху та схеми маршруту, а саме, заміни пункту відправлення з ОДЕСИ на ХЕРСОН, що здійснюється в межах дії наданого дозволу до 08.07.2021. По пункту 4 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: внести зміни щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту ОДЕСА – ПЛОЦЬК в частині розкладу руху та схеми маршруту, а саме, заміни пункту відправлення з ОДЕСИ на ХЕРСОН та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 4).

5. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТОВ "ТУР-ТРАНС-Р" про внесення змін щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту ДОЛИНА – ВАРШАВА, перевезення по якому здійснюють український перевізник ФОП Романишин О. В. з паритетним партнером – польським перевізником BIURO PODROZY "EUROTRANS" PKS Sp. z o. o. в частині розкладу руху, схеми маршруту та перевізника, а саме, заміни українського перевізника ФОП Романишин О. В. на ТОВ "ТУР-ТРАНС-Р", що здійснюється в межах дії наданого дозволу до 20.05.2023. По пункту 5 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: внести зміни щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту ДОЛИНА – ВАРШАВА в частині розкладу руху, схеми маршруту та перевізника, а саме, заміни українського перевізника ФОП Романишин О. В. на ТОВ "ТУР-ТРАНС-Р" та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 5).

6. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяви перевізників ТОВ "ТУР-ТРАНС-Р" та ПП "МОДУЛЬТРАНС" про внесення змін щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЧЕРНІВЦІ – ГДИНЯ, перевезення по якому здійснюють українські перевізники ФОП Романишин О. В. та ПП "МОДУЛЬТРАНС" з паритетним партнером – польським перевізником PKS w Ostrowcu Swietokrzyskim S.A. в частині розкладу руху, схеми маршруту, а саме, заміни пункту відправлення з ЧЕРНІВЦІВ на КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ та перевізника, а саме, заміни українського перевізника ФОП Романишин О. В. на ТОВ "ТУР-ТРАНС-Р" та польського перевізника PKS w Ostrowcu Swietokrzyskim S.A. на BIURO PODROZY "EUROTRANS" PKS Sp. z o. o. , що здійснюється в межах дії наданого дозволу до 03.07.2019. По пункту 6 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: внести зміни щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЧЕРНІВЦІ – ГДИНЯ в частині розкладу руху, схеми маршруту, а саме, заміни пункту відправлення з ЧЕРНІВЦІВ на КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ та перевізника, а саме, заміни українського перевізника ФОП Романишин О. В. на ТОВ "ТУР-ТРАНС-Р" та польського перевізника PKS w Ostrowcu Swietokrzyskim S.A. на BIURO PODROZY "EUROTRANS" PKS Sp. z o. o. та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 6).

7. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТОВ "ТУР-ТРАНС-Р" про внесення змін щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЧЕРНІВЦІ – СВІНОУЙСЬЦЕ, перевезення по якому здійснюють український перевізник ФОП Романишин О. В. з паритетним партнером – польським перевізником PKS w Ostrowcu Swietokrzyskim S.A. в частині розкладу руху, схеми маршруту, а саме, заміни пункту відправлення з ЧЕРНІВЦІВ на КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ та перевізника, а саме, заміни українського перевізника ФОП Романишин О. В. на ТОВ "ТУР-ТРАНС-Р" та польського перевізника PKS w Ostrowcu Swietokrzyskim S.A. на BIURO PODROZY "EUROTRANS" PKS Sp. z o. o. , що здійснюється в межах дії наданого дозволу до 08.10.2020. По пункту 7 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: внести зміни щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЧЕРНІВЦІ – СВІНОУЙСЬЦЕ в частині розкладу руху, схеми маршруту, а саме, заміни пункту відправлення з ЧЕРНІВЦІВ на КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ та перевізника, а саме, заміни українського перевізника ФОП Романишин О. В. на ТОВ "ТУР-ТРАНС-Р" та польського перевізника PKS w Ostrowcu Swietokrzyskim S.A. на BIURO PODROZY "EUROTRANS" PKS Sp. z o. o.та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 7).

8. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ФОП Смільський М. М. про внесення змін щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту ХЕРСОН – ВАРШАВА, перевезення по якому здійснюють український перевізник ФОП Смільський М. М. з паритетним партнером – польським перевізником BUS.EXPRESS PL. Sp. z o. o. в частині розкладу руху та схеми маршруту, а саме, заміни пункту відправлення з ВАРШАВИ на ЩЕЦИН, що здійснюється в межах дії наданого дозволу до 23.04.2020. По пункту 8 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: внести зміни щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту ХЕРСОН – ВАРШАВА в частині розкладу руху та схеми маршруту, а саме, заміни пункту відправлення з ВАРШАВИ на ЩЕЦИН та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 8).

9. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ПП "ГЕЛІОС" про продовження дії дозволу та внесення змін щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту СТЕБНИК – ВРОЦЛАВ, перевезення по якому здійснює український перевізник ПП "ГЕЛІОС" з паритетним партнером – польським перевізником Openline Sp. z o. o. в частині розкладу руху та схеми маршруту, а саме, заміни пункту прибуття з ВРОЦЛАВА на ПОЗНАНЬ. По пункту 9 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: внести зміни щодо функціонування регулярного міжнародного автомобільного маршруту СТЕБНИК – ВРОЦЛАВ в частині розкладу руху та схеми маршруту, а саме, заміни пункту прибуття з ВРОЦЛАВА на ПОЗНАНЬ, продовжити дію дозволу строком на 5 років та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 9).

10. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ПП ФІРМА "ПІЛІГРИМ" про продовження дії дозволу регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЛЬВІВ – МАДРИД, перевезення по якому здійснюють український перевізник ПП ФІРМА "ПІЛІГРИМ" з паритетним партнером – іспанським перевізником AUTOCARES BRANAS, S.L. По пункту 10 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: продовжити дію дозволу регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЛЬВІВ – МАДРИД строком на 5 років та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 10).

11. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяви перевізників ТОВ "Українські лінії" та ТОВ "ААЗ Трейдінг-Автолюкс" щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту КИЇВ – ВРОЦЛАВ для здійснення перевезень з паритетним партнером – польським перевізником Ecolines Polska Sp. z o. o. По пункту 11 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: відкрити регулярний міжнародний автомобільний маршрут КИЇВ – ВРОЦЛАВ та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 11).

12. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяви перевізників ФОП Харитонова І. А. та ФОП Шмагановський В. О. щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЗАЛІЗНИЙ ПОРТ – ВІЛЬНЮС для здійснення перевезень з паритетними партнерами – польським перевізником "AGAT" B.U.H. та литовським перевізником UAB "Uzribis". По пункту 12 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: відкрити регулярний міжнародний автомобільний маршрут ЗАЛІЗНИЙ ПОРТ – ВІЛЬНЮС та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 12).

13. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТОВ "Лінії Полісся" щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЗАТОКА – РЕЧИЦЯ для здійснення перевезень з паритетним партнером – білоруським перевізником ОАО "Гомельоблавтотранс" филиал "Автобусный парк № 3". По пункту 13 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: відкрити регулярний міжнародний автомобільний маршрут ЗАТОКА – РЕЧИЦЯ та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 13).

14. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТОВ "ТРАНСТЕМПО" щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ХАРКІВ – ПРАГА для здійснення перевезень з паритетним партнером – чеським перевізником TTBus s.r.o. По пункту 14 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: відкрити регулярний міжнародний автомобільний маршрут ХАРКІВ – ПРАГА та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 14).

15. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТОВ "КОМФОРТ-АВТО" щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту АВАНГАРД – БАСАРАБЯСКА для здійснення перевезень для здійснення перевезень без паритету. По пункту 15 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: відкрити регулярний міжнародний автомобільний маршрут АВАНГАРД – БАСАРАБЯСКА та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 15).

16. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТОВ "ТРАНСТЕМПО" щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту КИЇВ – ТАЛЛІН для здійснення перевезень з паритетними партнерами – литовськими перевізниками UAB "KAUTRA" та UAB "Tolimojo keleivinio transporto kompanija" та естонським перевізником BALTIC SHUTTLE. По пункту 16 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: відкрити регулярний міжнародний автомобільний маршрут КИЇВ – ТАЛЛІН та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 16).

17. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяви перевізників ТОВ "РОЯЛ-КОМПАНІ" та ФОП Бойко А. Г. щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ДНІПРО – ЩЕЦИН для здійснення перевезень з паритетним партнером – польським перевізником ROYALL - Company Sp. z o. o. По пункту 17 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: відкрити регулярний міжнародний автомобільний маршрут ДНІПРО – ЩЕЦИН та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 17).

18. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТОВ "Автоекспрес" щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЧЕРНІГІВ – ПОЗНАНЬ для здійснення перевезень з паритетним партнером – польським перевізником GLOBAL TRANS TOUR Sp. z o. o. По пункту 18 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: відкрити регулярний міжнародний автомобільний маршрут ЧЕРНІГІВ – ПОЗНАНЬ та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 18).

19. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяви перевізників ПП "АТП Поділля-Тур" та ТОВ "Славутатрансавто" щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЧЕРНІВЦІ – ВРОЦЛАВ для здійснення перевезень з паритетним партнером – польським перевізником LUX-REISEN BIS Sp. z o. o. По пункту 19 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: відкрити регулярний міжнародний автомобільний маршрут ЧЕРНІВЦІ – ВРОЦЛАВ та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 19).

20. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ПП "РІМ-Богдан" щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту КИЇВ – ЛЕГНИЦЯ для здійснення перевезень з паритетним партнером – польським перевізником KRESY TUR Sp. z o. o. По пункту 20 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: відкрити регулярний міжнародний автомобільний маршрут КИЇВ – ЛЕГНИЦЯ та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 20).

21. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ФОП Андрушків Т. І. щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ТЕРНОПІЛЬ (05:45) – ЛЮБЛІН (14:40) для здійснення перевезень з паритетним партнером – польським перевізником IDEAL TRAVEL. По пункту 21 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: відкрити регулярний міжнародний автомобільний маршрут ТЕРНОПІЛЬ (05:45) – ЛЮБЛІН (14:40) та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 21).

22. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ФОП Андрушків Т. І. щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ТЕРНОПІЛЬ (09:15) – ЛЮБЛІН (18:00) для здійснення перевезень з паритетним партнером – польським перевізником IDEAL TRAVEL. По пункту 22 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: відкрити регулярний міжнародний автомобільний маршрут ТЕРНОПІЛЬ (09:15) – ЛЮБЛІН (18:00) та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 22).

23. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ФОП Мельник О. М. щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ВІННИЦЯ – ВРОЦЛАВ для здійснення перевезень з паритетним партнером – польським перевізником NADIYA BUS Sp. z o. o. По пункту 23 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: відкрити регулярний міжнародний автомобільний маршрут ВІННИЦЯ – ВРОЦЛАВ та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 23).

24. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТОВ "Транспортна компанія "СВ-ТРАНС ПЛЮС" щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту МАРІУПОЛЬ – ЩЕЦИН для здійснення перевезень з паритетним партнером – польським перевізником SV TRANS Sp. z o. o. По пункту 24 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: відхилити заяву перевізника ТОВ "Транспортна компанія "СВТРАНС ПЛЮС" про відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту МАРІУПОЛЬ – ЩЕЦИН на підставі абзацу другого підпункту 3.1.4 пункту 3.1 глави 3 Порядку.

25. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТОВ "ГАЛ-ТИС-ТУР" щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту КАЛУШ – ПРАГА для здійснення перевезень з паритетним партнером – чеським перевізником DANIV Trans s.r.o. По пункту 25 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: відкрити регулярний міжнародний автомобільний маршрут КАЛУШ – ПРАГА та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 24).

Теги: Новини, Міністерства транспорту, України
Просмотров: 301